Nagrody i wyróżnienia

Polska innowacja na skalę światową.

W najnowszym, okolo 100-stronicowym opisie patentowym nr WO 2008/063662 A2 przedstawiono m.in. sposób otrzymywania z jonów zlota (III) koloidalnego zlota o wymiarach czastek 50-150 nanometrów, które skutecznie lecza wszystkie choroby nowotworowe. W opisie tym podano też, że w 2002 roku na raka na całym świecie zmarło 6,7 miliona ludzi a wg prognoz we wniosku w 2010 roku liczba zmarłych na choroby nowotworowe wzrośnie do ponad 10,3 miliona ludzi!

W swoim asortymencie posiadamy produkty marki Invex Remedies bazujące na jonowych cząsteczkach złota i srebra oraz kompleksie Silor+B - krzemie organicznym połączonym z borem organicznym. Poniżej przybliżamy zarówno sylwetkę wynalazcy jak i kilka nagród dla - opatentowanego przez firmę z Kielc - związku Krzemu organicznego i boru organicznego. Na liście nagród i wyróżnień (wykaz za lata 1972-2013 znajdziesz TUTAJ), znajdują się m.in:

  • Nagroda Specjalna  na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Seulu 2013
  • Złoty medal i dyplom na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków i Innowacji przyznany przez Międzynarodowe Niezależne Stowarzyszenie Wynalazców – Teheran 2013
  • Wielki Order Oficerski Zasług dla Wynalazczości w 2012 r. (Order Merite De L’Innvention Grand Officer) nadany przez Królewską Kapitułę Belgijską
  • Złoty Medal na Międzynarodowych Targach IENA 2012 w Norymberdze
  • Złoty Medal na Międzynarodowych Targach 2012 Kunshan (Chiny)
  • Złoty Medal z wygrawerowanym nazwiskiem i dyplom od Stowarzyszenia Wynalazców Rosyjskich 2012
  • Dyplom i Kryształowa Nagroda na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków INST 2012 w Taipei
  • Nagroda LIDER INNOWACJI 2012 Nagroda Prezesa Urzędu Patentowego RP
  • Złoty medal z wyróżnieniem  na Międzynarodowych Targach Brussels Eureka 2009 Bruksela

Pełen artykuł "Wyzywają mnie od geniuszy" i inne artykuły znajdziesz klikając TUTAJ. Aby zapoznać się z pełną treścią powyższego artykułu po prostu kliknij na zdjęcie :-)  Poniżej prezentacja wybranych nagród dla związku krzemu organicznego i boru. Więcej zdjęć (m.in: naroda dla  jonowego złota) udostępniamy na naszym profilu w Google+ 

 
Nagrody przyznane dla związku Krzemu Organicznego i Boru Organicznego (Silor+B (Silor+X); Silor Super Żel)
 
IWIS 2010 Złoto z wyróżnieniemMinister 2011EXPO 2011 ZłotoInnowacja 2010IFIA 2010 Medal za innowacyjność
 
 
 
 
Medal EXPO 2011
   

Ekocertyfikaty - drogowskaz przy zakupach. 

Certyfikaty ekologiczne umożliwiają nam wybór wartościowszych produktów oraz dają gwarancję, że zostały one wyprodukowane w zgodzie ze środowiskiem i bez negatywnego na nie wpływu. Poniżej przedstawiamy krótki przewodnik po oznaczeniach które znajdziesz na produktach z naszego sklepu. 
 
                         
 
Euroliść - znak ekologiczny przyznawany przez Komisję Europejską dla produktów ekologicznych w Unii Europejskiej. Logo gwarantuje, że produkt: zawiera co najmniej 95% składników ekologicznych, podlega urzędowemu systemowi kontroli, pochodzi prosto od producenta lub też został dostarczony w zapieczętowanym opakowaniu, posiada na opakowaniu nazwę produ- centa/przetwórcy lub konfekcjonera oraz nazwę/kod jednostki certyfikującej.

Bio-Siegel - Bio nach EG-Öko-Verordnung - to niemiecki certyfikat ekologicznego rolnictwa. Znak ekologiczny Bio-Siegel może być używany przez wszystkich producentów, przetwórców i sprzedawców, którzy poddali swoją działalność drobiazgowej kontroli zgodności z normami określonymi w Rozporządzeniu EWG 2092/1991 i przeszli ją pomyślnie. Pod koniec 2007 roku w katalogu Bio-Siegel znajdowało się blisko 43 tys. produktów. Jednolite logo wprowadzono w 2001 roku.

Znak Fairtrade jest oficjalnie zarejestrowanym w Unii Europejskiej znakiem handlowym. Sprawiedliwy Handel jest to partnerstwo w handlu, opierające się na dialogu, przejrzystości i szacunku, które dąży do większej równości w handlu międzynarodowym. Przyczynia się do zrównoważonego rozwoju przez oferowanie lepszych warunków handlowych dla zmarginalizowanych producentów i pracowników, szczególnie na Południu.  

Odnośnie ekocertyfikatów polecamy wywiad z ambasadorkami zdrowego stylu życia Reni Jusis i Katarzyną Wieczorek dla Dzień dobry TVN. Wystarczy kliknąć w poniższe zdjęcie. 

źródło: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/czym-sa-ekologiczne-certyfikaty,9529.html

 

 

 
Promocje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl