Naturalny antybiotyk zamknięty w kosmetykach.
Naturalny antybiotyk zamknięty w kosmetykach.

Srebro od wieków znane jest ze swoich właściwości antyseptycznych. Jest naturalnym antybiotykiem - efektywnym, łagodnym i praktycznie nietoksycznym. Bardzo ważną właściwością srebra jest odporność na bakterie chorobotwórcze. Antybiotyki podawane w obecności srebra jonowego wykazują znacznie większą skuteczność w walce z bakteriami. Od niedawna znane są inne właściwości srebra, które okazały się bardzo pomocne w dbaniu o młody i zdrowy wygląd skóry.

Eksperci z firmy INVEX REMEDIES pod kierownictwem wybitnego innowatora, chemika i wynalazcy Stanisława Szczepaniaka opracowali i opatentowali metodę produkcji dermokosmetyków na bazie monojonów srebra, krzemu i boru. Cząsteczki kosmetyków przenikają przez barierę skóry, wpływając bezpośrednio na przyczyny problemów estetycznych takich jak: trądzik pospolity, zmiany skórne bakteryjne, wirusowe i grzybicze, rozszerzone pory skórne, nadmierne wydzielanie sebum. Innowacyjność i równocześnie doskonała skuteczność dermokosmetyków z linii SILVER TOUCH polega na zastosowaniu srebra monojonowego o wielkości cząsteczki 0,2 nm, która jest dziesięciokrotnie mniejsza od najmniejszych występujących w preparatach ze srebrem nanocząsteczek. To właśnie stanowi o wyjątkowości i niepowtarzalności produktów INVEX REMEDIES.

Kosmetyki są dostępne zarówno w' wersji detalicznej, jak i profesjonalnej, przeznaczonej dla ośrodków spa, gabinetów kosmetycznych i dermatologicznych jako seboregulująco-oczyszczający zestaw do zabiegu Silver Touch Professional przeznaczonego do cery problematycznej oraz trądzikowej.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl